ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W ATERIMA MED dostajesz więcej! W ramach naszego programu „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej” zyskujesz gwarancję podwyżki po 1. zleceniu oraz kolejną już po 2. wyjeździe.
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

WEBINARIA OTWARTE
tylko dla Opiekunów!

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

WEBINARIA OTWARTE
tylko dla Opiekunów!

16 marca o 19:00 odbył się otwarty webinar przygotowany w ramach Światowego Tygodnia Mózgu!

Webinaria on-line kierujemy do wszystkich osób, dla których temat opieki jest niezwykle bliski. W trakcie ostatniego spotkania rozmawialiśmy o nawykach, które mają wpływ na nasze samopoczucie, pracę mózgu i pozytywne myślenie!

Sprawdź, jakie tematy omówiliśmy:

Niszczycielska siła – jak stres wpływa na pracę naszego mózgu?

Życie w ciągłym biegu i stałym napięciu negatywnie wpływa na nasz organizm i pracę mózgu. Przewlekłe doświadczanie stresu niszczy neurony, szczególnie w części odpowiedzialnej za pamięć i nasze emocje. Konsekwencje mogą być poważne: depresja, a także silne zaburzenia psychosomatyczne. Poznaj sposoby na uwolnienie się od przewlekłego stresu!

Samospełniająca się przepowiednia – dlaczego tak ważne jest pozytywne myślenie?

Każdy z nas jest kowalem własnego losu. To, co myślimy o danej sytuacji czy o sobie samym staje się prawdą. Emocje jakie projektujemy w naszej głowie, mają wpływ na naszą rzeczywistość. Myśl pozytywnie! Poznaj techniki pozytywnego myślenia!

Łamigłówki – dlaczego są tak ważne?

Główka pracuje! Mówimy tak nie bez przyczyny. Nasz mózg pracuje podobnie jak nasze ciało i mięśnie. Mózg bez ciągłego treningu słabnie i jest bardziej obciążony, kiedy zmaga się z chorobą. Jak ćwiczyć nasz mózg? Poznaj sprawdzone sposoby!

Zobacz nagranie

Webinarium prowadzone było przez ekspertów z Biura Medycznego ATERIMA MED, pod czujnym okiem pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem – Pani Iwony Przybyło. Spotkanie on-line odbyło się 16 marca o godzinie 19:00. Zobacz nagranie już teraz!

Partnerem merytorycznym wydarzenia była Akademia Opiekunów odpowiedzialna za realizację Programu edukacyjnego Profesjonalni w Opiece, organizowanego przez ATERIMA MED Zaopiekowani.

Poznaj sylwetki ekspertów prowadzących webinaria on-line:

Mgr Iwona Przybyło

Iwona Przybyło

Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem i Dyrektor Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą. Ukończyła Wydział Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz specjalizację Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Jest również dyplomowanym terapeutą zajęciowym, coachem i trenerem. Od lat angażuje się w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych Opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych. Każdego dnia wspiera Opiekunów ATERIMA MED podczas dyżurów pielęgniarskich. Udziela praktycznych porad dotyczących opieki, szczególnie w zakresie chorób neurodegeneracyjnych. Na co dzień pracuje również w szpitalu. Wierzy, że wiedza w połączeniu z doświadczeniem to niezbędne elementy do tego, aby lepiej opiekować się Podopiecznymi.

Pani Dagmara Lech

Maria Bieńkowska

Magister pielęgniarstwa, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego oraz w trakcie dwóch szkoleń specjalizacyjnych – opieki długoterminowej i pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Aktualnie pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie w Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii. Zawodowo pasjonuje się leczeniem ran i wprowadzaniem nowoczesnych technologii do pracy z pacjentem.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!